0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Samochody osobowe
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

O nas
Global Auto Moto Sp. z o.o.

Ul. Gwiaździsta 62 12/2,
53-413 Wrocław

Tel. 573 483 923

O nas

Nasz Firma Global Auto Moto Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie nowych, używanych oraz uszkodzonych pojazdów po okazyjnych cenach z USA oraz Europy. Na życzenie sprowadzamy również Motocykle, Quady, ATV, Jachty, Łodzie, Skutery wodne oraz części samochodowe. Proponujemy naszą pomoc przy zakupie w cenach hurtowych pojazdów z Aukcji Samochodowych oraz innych najtańszych źródeł zakupu takich jak banki i firmy poleasingowe. Oferujemy największy wybór pojazdów i najniższe ceny zakupu. Oferty zawierają szczegółowe opisy pojazdów, zdjęcia, a nawet dostęp do podglądu na żywo (online) aukcji w trakcie licytacji wybranego pojazdu. Dodatkowo oferujemy raporty Carfax lub Autocheck opisujące całą historię pojazdu oraz gwarantujący jego pełną legalność i oryginalny przebieg. Działamy bez pośredników, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najniższe ceny. Na zlecenie organizujemy najtańszy i ubezpieczony transport na adres kupującego. Dzięki wieloletniej praktyce, zdobytemu doświadczeniu i znajomości rynku samochodowego gwarantujemy w pełni profesjonalny serwis związany z importem pojazdów. Cena zakupu oraz wysokość oferty na licytacji zależy wyłącznie od licytującego, czyli od Ciebie. Ceny pojazdów na licytacjach, aukcjach dostępnych dla dealerów są znacznie niższe od cen detalicznych oferowanych w ogłoszeniach i to nawet po doliczeniu kosztów importu. Sugerujemy porównać te ceny przed dokonaniem wyboru. Ceny porównawcze oraz kalkulator opłat importowych dostępne są w naszym portalu. konsultacje z klientami prowadzone są telefonicznie, bezpłatnie poprzez Skype lub e-mail. Oto lista naszych usług do wyboru: -pomoc w znalezieniu samochodu, -kontrola legalności i historii pojazdu przed zakupem, -licytowanie używanego pojazdu na aukcji i kupno w cenie hurtowej, -zakup samochodu po najniższej cenie, -przygotowanie dokumentacji exportowej i dokonanie odprawy celnej, -dokonanie opłat celnych: cła, VAT i akcyzy, -dostarczenie samochodu na wskazany adres.

więcej »
  • Global Auto Moto Sp. z o.o. (1970)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Samochody osobowe to pojazdy napędzane silnikami, przeznaczone do przewozu nie więcej niż dziewięciu osób razem z kierowcą. W zależności od konstrukcji auta, mogą to być pojazdy dwuosobowe, popularne do jazdy miejskiej lub najczęściej wybierane wśród kierowców, samochody pięcioosobowe. Dopuszczalne są także modele przeznaczone do przewozu większej ilości osób, np. siedmioosobowe.

Samochody osobowe można sklasyfikować pod względem kilku kategorii. Najczęściej wymienia się wśród nich klasę samochodu (zwaną również segmentem, który przyporządkowuje pojazdy do konkretnych zbiorów, wyróżniających się tymi samymi parametrami i cechami), rodzaj nadwozia (składający się ze struktury nośnej i karoserii) i konstrukcję auta (samonośną lub ramową).

Samochody osobowe można podzielić również ze względu na marki. Do najczęściej wybieranych przez kierowców aut zalicza się te marki Opel, Toyota, Fiat, BMW, Audi, Honda, Chevrolet, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Peugeot, Volvo czy Volkswagen. Popularność ta dotyczy zarówno aut prosto z salonu, jak i używanych samochodów osobowych od pierwszego właściciela, bądź sprowadzanych z Niemiec i innych krajów Europy oraz świata.

Copyright © 2011-2017 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry